Güçlü ve Otoriter Son Referans Bağlantıları Tespit Etmek

Link inşası analizi yaparken ücretli araçlara ihtiyaç duyuluyor, Çoğu kişinin aklına ilk Majestic.com ve Ahrefs.com adresleri geliyor. Moz’un Opensiteexplorer aracının Allah’a emanet çalıştığını zaten hepimiz biliyoruz. Majestic ve Ahrefs siteleri de son linkleriyle birlikte link inşası profilini gösteriyor fakat premium üyeliğe sahip olmadan bir fikir sahibi olmamızı sağlayamıyor. Dolayısıyla backlink analiz aracı sitelerinden ücretli üyelik alacak maddi gücümüz yoksa bu durumda farklı arayışlar içerisine girmemiz gerekir, fakat çok kolay bir çözümü var.


Çözümün adı “MonitorBacklinks”

MonitorBacklinks sitesinde backlinklerini merak ettiğiniz sitenin adresini yazıp sorgulama yapıldığında size sadece otoriter, güçlü ve son referans bağlantıları gösteriyor.

dashmonitorbacklinks

Avantajları:

  • Güncel backlink veri tabanı olması ve sürekli güncel kalması.
  • En güçlü ve son linklerinizi görüp tespitini yapabilirsiniz.
  • Dışarıda hacklink olup olmadığını ücretsiz tespit edebilirsiniz.
  • Yeni hacklinklerin eklenip eklenmediğini kontrol edebilirsiniz.
  • Anti SEO saldırılarını görme ihtimaliniz vardır.
  • Majestic’in ve çeşitli SEO metriklerini göstermekle birlikte, c-class iplerden sitenize gelen referans linkleri gösterir.
  • Ayrıca sitenize gelen referans linkleri zararlı ve yararlı olarak ikiye ayırıp filtreleyen backlink yardımcısı fonksiyonları da mevcuttur.

Sorgulama yaptığınızda karşınıza çıkan ekranın önizlemesi:

monitorbacklinksr

10 olan backlink gösterim sayısını ücretli üyelik alarak artırabilirsiniz, Monitorbacklinks’in çoğu backlink analizinizde değişilmez aracınız olacağına emin olabilirsiniz.

Monitorbacklinks aracı bir web sitesinin link profilini veya link inşası profilini tespit etmemizde azda olsa bir fikir verebilir. Tamamen fikir sahibi olmak için ranksignals ve diğer araçların kullanılması gerekebilir.

Yorum Yapabilirsiniz

Onay yazın: