İçerik Üretimi ve Pazarlaması


Yüksek Kalitede İçerikler Üretin

SEO sağlayıcısından eşsiz ve seo uyumlu içerik hizmeti alın

İçerik bir web sitesini farklı kılan en önemli bileşendir ve olmazsa olmazdır. Web sitenizin içerisinde özgün ve eşsiz içeriklerin bulunması hem ziyaretçilerinizi sayfada tutmayı sağlayabilir hemde paylaşılma ve tavsiye edilme oranını artırabilmektedir. İçerik oluşturma, stratejiler belirleme, özgünleştirme süreci profesyonel içerik ajansları tarafından yapılır. Genellikle kurumsal firmalar bir içerik sağlayıcısıyla anlaşarak aylık ve haftalık içerik ihtiyaçlarını karşılarlar. Birçok web sitesi Blog bölümünü güncel tutmak ister ziyaretçilerine ve takipçilerine yeni içerikler sunarak mailing yöntemini uygulamaktadır. Yeni içerikler arama motorlarında indekslendikçe ilgili aramaları yapan kullanıcılara organik arama yolu ile ulaşma ihtimali ortaya çıkar. Etkili içerikler, trafik ve dönüşüm oranlarını artırır ve markaya karşı bir bağlılık oluşturur. Ne kadar çok ilgi çekerseniz aynı oranda trafik ve dönüşüm elde edebilirsiniz. Böylece markayı kendilerine yakın hisseden kitleyi yönetme şansını yakalayabilirsiniz.

Web Sitenizdeki İçerikler Tarzınızı Belirler

Marka Bazlı Yaklaşımlar

Kullanıcı Odaklı Metinler

SEO Uyumlu İçerik Üretimi

Tavsiye Edilebilir İçerikler

İçerik Sağlayıcılar

Emre Bartın

Emre Bartın

Tüm içerikleriniz özen ile hazırlanır.

Neden Bir İçerik Sağlayıcısına İhtiyacınız Olur?

Kopya içeriklerin yayınlandığı bir web sitesi diğerlerine oranla daha az güvenilir bir kategoride yer almaktadır. İçerikleriniz ziyaretçilerinizin ilgisini çekmez, daha az okunur ve ziyaretçileriniz sayfanızı okumadan kapatması nedeni ile hemen çıkma oranları yükselir. Özgün içeriklerin okunma ve paylaşılma gibi ihtimalleri kopya içeriklere göre daha yüksektir.

Web sitenizi düzenli ziyaret eden takipçileriniz her hafta en az yeni bir içerik ile karşılaşmak istiyor, uzun zamandır içerik yayınlamıyorsanız takipçilerinizin sitenizi terk etme olasılığı artıyor ve tekrar ziyaret edilme yüzdeleri azalıyor.

Markanızı önplana çıkartan, ilgi uyandıran ve güven veren içerikler oluşturulur. Özen ile eşsiz hazırlanan landing hizmet içerikleri ise satın alma duygusunu tetikler ve insanların sizinle iletişime geçmesini sağlar.

Tüm içeriklerinizin SEO uyumlu hazırlanması ve anahtar kelime optimizasyonlarının yapılması hedeflenir. SEO uyumlu içeriklerinizde arama motorlarında en çok aranan kelimelerinde de suistimal şüphesi olmadan eklenmesi sağlanmaktadır. SEO uyumu dikkate alınarak hazırlanan içerikler Latent Semantic Indexing Content standartlarına uygun olarak yayınlanır.

Şimdi Kazanmaya Başlayın!

TEKLİF AL

En Doğru İçerik Operasyonunu Kurgulayın

Ürün ve hizmetlerinizin pazarlanması ile önemsenmesinde içerik kritik bir rol oynar, öğrenmek için şimdi iletişim kurun!