Marka ve İtibar Yönetimi Danışmanlığı


Algıları Değiştirin

Marka ve itibar yönetimi çalışmaları büyüme konusunda çoğu işletmenin vizyonunu yeniden tasarlar

Markanız internette kimliğiniz ve geleceğinizdir, markanızın istenilen sinyalleri verememesi ve olumsuz izlenimler oluşturması durumunda web sitenizin imajı zedelenerek ziyaret yüzdeleri ve tercih edilme oranları etkilenir. Sosyal medyada herhangi bir aktivite göstermeyen, farkındalık oluşturmayı unutan firmalar tanınırlığını ve marka bilinirliğini artıramamaktadır. Pazarlama sonrası sunuş stratejileri vizyon hedefleyen bir marka için kilit noktadır. Web sitenizde markanızın yerleşiminin yapılması ve vurgulanması ile yeni ziyaretçilerinizin güvenini kazanabilirsiniz. Markanızın kötü izlenimlerini ortadan kaldırmak için web siteniz veya hakkınızda yayınlanmış arama motorlarında listelenen tüm olumsuz haberler, blog gönderileri ve micro blog gibi istenmeyen içeriğin bulunduğu web sitelerinin arama sonuçlarından temizlenme işlemleri gerçekleştirilir, hakkınızda olumlu haberler yayınlanır. Yayınlanan olumlu haberler sizin marka aramalarınızı yapan kullanıcılara üst sıralarda listenerek ulaşır. Danışmanlık uygulamalarının sonrası markanızın vitrinde olduğunu, güvende kaldığını, sürekli büyüdüğünü ve sosyalleştiğini hissedebilirsiniz.

Markanızı Kanatlandıran Dokunuşlar

Hedef Kitle Analizi

Sektör Raporlaması

Web Site İncelemesi

Sosyal Medya Stratejisi

Markanızı Yeni Jenerasyona Hazırlayın

Konumlandırma

 

Markanızın konumlandırmasını yapıyoruz ve yıkıcı rekabet koşullarına karşı güçlendiriyoruz.

Konumlandırın

Medya Takibi

 

Web siteniz ve markanız hakkında yazılan tüm dijital ve yazılı yayınları araştırıyor, etkileşim oluşturuyor ve çeşitli propagandalar gerçekleştirerek markanızın fark edilmesine yardım ediyoruz.

Güncel Kalın

Medya Planlama

 

Tüm medya planlama sürecinizi yönetiyor ve yaratıcı stratejiler üreterek markanızın performansını yukarıya taşıyoruz.

Markanızı Büyütün

Rakip Analizleri

 

Rakiplerinizin stratejilerini yakından izliyor ve takip ediyoruz, aynı stratejilerin farklı olanlarını oluşturarak sektörünüzde markanızın güncel kalmasını hedefliyoruz.

Geride Kalmayın

Markanızın Tüm İhtiyaçlarını Karşılayın

Kurumsal Görünüş

Sosyal Algı

Pazarlama Fikirleri

Marka Sayfaları

PR Çalışmaları

Etkileşim Avcılığı

İçerik Stratejileri

Kullanıcı Önerileri

Şimdi Kazanmaya Başlayın!

TEKLİF AL

Marka Bağlılığı ve Sadakati Burada Başlar

Markanızın sadece simge olarak kalmayıp, gelecek yıllarda bilinmesini sağlamak istiyorsanız en etkili algı yönetimi, marka hiyerarşisi, kullanıcı davranışları, kullanıcı analizleri ile sınırlı kalmayan geniş kapsamlı bir hizmet alın, şimdi irtibata geçin!