SEO Hosting Hizmetinde Web Sitesi Barındırmak

SEO Hosting, tek ip numarası üzerinde ve tek sunucu içerisinde web sitelerini barındıran web sağlayıcılarının sunduğu hizmete verilen isimdir. A-Class, C-Class ve B-Class gibi sınıf özellikleri bulunur. A-Class en özeli ve en pahalı sunulan SEO hosting servisidir.


SEO Hosting servisini bu kadar önemli kılan nedir?

SEO Hosting tek ip adreslidir ve siteniz burada tek barındırılır. Normal hosting hizmetlerinde sağlayıcınızdaki diğer sitelerin Google’dan ceza veya uyarı alması, düşük kalitede içeriğe sahip olması ve düzenli olarak suistimal bağlantılar edinmesi sizi etkilemektedir. SEO hosting servisi ile bu sorun ortadan kalkıyor. Günümüzde çoğu büyük web siteleri tek ip adresi, tek sunucu üzerinde barındırılmaktadır.

SEO Hosting servisinin avantajları

  1. Web sitenizin daha hızlı indekslenmesi
  2. Web sitenizin anahtar kelimelerinde daha hızlı yükselmesi
  3. Web sitenizin daha hızlı açılması
  4. Web sitenizin diğer sitelere bağımlı kalmaması çünkü sağlayıcıda tek siz barınacaksınız
  5. Site içi iyileştirmelerden en fazla performansı alırsınız, link inşasına, reklam ve trafik uygulamalarına daha az bağımlı kalabilirsiniz
  6. Web sitenizde daha az sorun yaşarsınız.

SEO Hosting hizmeti almak bu yüzden büyük önem teşkil etmektedir, eğer büyük bir projeye girişecekseniz SEO Hosting hizmetini de göz önünde bulundurarak çalışmalarınızı ve planlarınızı yapmalısınız.

Son Güncelleme: 02.09.2016 – 14:52

Yorum Yapabilirsiniz

Onay yazın: